J. M. Jensen A/S
Transportvej 1
6900 Skjern
Tlf. 97 35 05 88
Fax. 97 35 05 87
booking@jmjensen.dk

Kontaktpersoner                                              

Erik Jensen tlf. 72522885 - 24232423

erik@jmjensen.dk                                      

Allan Poulsen tlf. 72522886 - 20106771

allan@jmjensen.dk                                                      

Irene Jensen tlf. 72522887

irene@jmjensen.dk                                                       

Tove Østergård tlf. 72522882

tove@jmjensen.dk                                                    

Charlotte Poulsen tlf. 72522883

charlotte@jmjensen.dk           

Kenneth Pedersen tlf. 72522880

kenneth@jmjensen.dk                            

Transport

Vi håndterer alle former for gods, lige fra helt små pakker og op til modulvogntog med 104 paller i dobbeltdæk.

Kontakt

J. M. Jensen A/S
Transportvej 1
6900 Skjern
Tlf. 97 35 05 88
Fax. 97 35 05 87
booking@jmjensen.dk

 

Møbelopbevaring

 Vi udlejer små bokse fra 7m2 til 35 m2.